John West

Spotify

Videos

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!


Facebook

Agenda

 Fri 01 Jun CHASSE THEATER
 , Breda
 Sun 03 Jun INTENS FESTIVAL
 , Oisterwijk
 Sun 03 Jun FESTIVAL VAN HET LEVENSLIED
 , Tilburg
 Sat 09 Jun BABBELS LIVE
 , Krommenie
 Sat 09 Jun S.V. PANCRATIUS
 , Badhoevedorp
 Fri 15 Jun FEESTTENT TERREIN DE SCOUTS
 , Spijkenisse
 Sat 16 Jun JUST DANCE OUTDOOR
 , Etten-Leur
 Sat 16 Jun FEESTTENT BERGEN OP ZOOM NL
 , Bergen op Zoom
 Fri 29 Jun CAFE BLOOPERS
 , Zwolle
 Sun 01 Jul FEESTTENT BENEDEN-LEEUWEN
 , Beneden-Leeuwen
 Tue 03 Jul CAFE RESTAURANT KLAAS
 , Uitgeest
 Sat 07 Jul HOLLANDSE GLORIE FESTIVAL
 , Tilburg
 Sat 07 Jul OOSTERHOUT LIVE BV
 , Oosterhout
 Sun 08 Jul Outlands Festival
 SPORTPARK SOETENDAAL, Vierlingsbeek
 Sun 15 Jul OPENLUCHT PODIUM HERPEN
 , Herpen
 Sun 15 Jul Eigen
 Cafà de Buurman, Nijmegen
 Fri 20 Jul SURFPLAS VLAARDINGEN
 , Vlaardingen
 Fri 20 Jul Podium Stadhuisstraat/Kermis
 OVERDEKT PODIUM TILBURG, Tilburg
 Sat 21 Jul Tilburgse Kermis Amstel Bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Mon 23 Jul CAFE DE OUDE MUNT
 , Middenbeemster
 Tue 24 Jul Tilburgse Kermis Amstel Bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Sat 28 Jul CAFÉ PARTYCENTRUM KUBBUS
 
 Sun 29 Jul Hollands Zomerfestival
 HOLLANDS ZOMERFESTIVAL, Haaren
 Thu 23 Aug NEUF
 , Raalte
 Fri 24 Aug ZUIDERSTRAND
 , 's-Gravenhage
 Fri 24 Aug FEESTTENT ZIJDERVELD
 , Zijderveld
 Sat 25 Aug Molenfeesten
 OVERDEKT PODIUM ( NAAST MC DONALDS), Bergen op Zoom
 Sat 25 Aug ZOMERFEEST GENDEREN
 , Genderen
 Sun 26 Aug GOFFERTPARK
 , Nijmegen
 Sun 26 Aug FEESTTENT SOEST
 , Soest
 Wed 29 Aug EELDE
 , Eelde
 Thu 30 Aug CAFE 'T HARTJE
 , Alkmaar
 Fri 31 Aug MEGATENT OLDEBROEK
 , Oldebroek
 Sat 01 Sep ZALENCENTRUM DE GROOT
 , Terwolde
 Sun 02 Sep Diekdaegen
 FEESTTENT WIJHE, Wijhe
 Fri 07 Sep RECREATIEOORD BINNENMAAS
 , Mijnsheerenland
 Sat 08 Sep Sfeerpop
 SFEERPOP, Oud Gastel
 Sat 08 Sep PARTYCENTRUM DE ZIJL
 , Leiden
 Sun 09 Sep Maximaal Hollands
 KASTEELPARK HORST, Horst
 Sat 15 Sep RAAMSDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Fri 21 Sep Sterren van Holland
 AHOY, Rotterdam
 Fri 21 Sep ENDLESS SUMMER
 , Gorinchem
 Sun 23 Sep BOLLETJESCAFE DE KLOK
 , Warmenhuizen
 Sat 29 Sep MARLENE
 , Heerhugowaard
 Fri 05 Oct FORT BIJ VECHTEN
 , Bunnik
 Sat 06 Oct OOSTERHOUT IN CONCERT
 , Oosterhout
 Sat 06 Oct FEESTTENT EETCAFE DE TOL
 , Kapel-Avezaath
 Sat 13 Oct KLAZIENAVEEN MEGATENT
 , Klazienaveen
 Sat 13 Oct PARTYCENTRUM DE OOIEVAAR
 , Groot Ammers
 Sat 20 Oct Sander Kwarten in Concert
 Zalencentrum De Raayberg, Bergen op Zoom
 Sat 27 Oct FEESTTENT ZUIDBROEK
 , Zuidbroek
 Sat 10 Nov DE KERK
 , Middelbeers
 Sat 10 Nov EETCAFE JOFEL
 , Rotterdam
 Sat 17 Nov POLDERPOORT
 , Vlaardingen
 Sat 17 Nov SPORTHAL DE STOK
 , Roosendaal
 Fri 23 Nov IJSSELHALLEN
 , Zwolle
 Sat 24 Nov DE COUR
 , Terheijden
 Sat 01 Dec DE LEEREN LAMPE
 , Raalte
 Sat 08 Dec MegaPiratenFestijn
 GELRE DOME, Arnhem
 Sat 08 Dec HOTEL VAN ORANJE
 , Noordwijk Zh
 Sun 09 Dec Winterberg
 Vakantiehotel Der Brabander, Winterberg
 Sat 29 Dec ZALENCENTRUM BOELAARS
 , Raamsdonksveer
 Sat 29 Dec MOLENBAR
 , Wateringen
 Sat 12 Jan RESTAURANT DE BETUWE
 , Tiel
 Sun 03 Mar CHALET FONTAINE
 , Kaatsheuvel
 Mon 04 Mar MARKTZICHT
 , Prinsenbeek
 Sat 23 Mar SORGHVLIETHAL/INDOORCENTRUM VEENDAM
 , Veendam
 Sat 06 Apr SPORTLUST GLANERBRUG
 , Enschede
 Sat 13 Apr VIJFSPRONG
 , Rucphen
 Sat 27 Apr FEESTTENT RAAMDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Sat 18 May ZALENCENTRUM TORENZICHT
 , Lienden

Nieuws Berichten

John West bij Rocket AgencyJohn West Exclusief te Boeken bij Rocket Agency!14 maart 2017

Vanaf vandaag verzorgt Rocket Agency exclusief de boekingen van John West! John West heeft de afgelopen 10 jaar bewezen een vaste waarde te zijn op de Nederlandse podia. Met hits als 'Jouw blik',

Lees Bericht
John West en Lange FransHet gouden duo "In Concert"14 maart 2017

John West & Lange Frans, natuurlijk kon een concert samen niet uitblijven. Dit gaat gebeuren op 20 mei, onder leiding van de Marcel Fisser Band gaan de twee in Poppodium 013 een fantasische show neer zetten.

Lees Bericht
Nieuwe Website - Eye-C MultimediaNieuwe Website "LIVE"13 maart 2017

Een compleet nieuwe website met alle onderdelen die belangrijk zijn voor een artiest. Met een fris en overzicht uiterlijk kan de website van John West er weer helemaal tegenaan, neem snel een kijkje bij bijvoorbeeld alle ...

Lees Bericht