John West

Spotify

Videos

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!


Facebook

Agenda

 Tue 17 Jul BUITENPODIUM MOLENSTRAAT NIJMEGEN
 , Nijmegen
 Fri 20 Jul SURFPLAS VLAARDINGEN
 , Vlaardingen
 Fri 20 Jul Podium Stadhuisstraat/Kermis
 OVERDEKT PODIUM TILBURG, Tilburg
 Sat 21 Jul Tilburgse Kermis Amstel Bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Mon 23 Jul CAFE DE OUDE MUNT
 , Middenbeemster
 Tue 24 Jul Tilburgse Kermis Amstel Bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Fri 27 Jul Krabbenfoor Bergen op Zoom 2018
 OPENLUCHTPODIUM BEURSPLEIN, Bergen op Zoom
 Sat 28 Jul Truckstar Festival
 CIRCUIT ASSEN, Assen
 Sat 28 Jul CAFÉ PARTYCENTRUM KUBBUS
 
 Sun 29 Jul Hollands Zomerfestival
 HOLLANDS ZOMERFESTIVAL, Haaren
 Thu 23 Aug NEUF
 , Raalte
 Fri 24 Aug Hollands feest aan zee
 ZUIDERSTRAND SCHEVENINGEN, 's-Gravenhage
 Fri 24 Aug FEESTTENT ZIJDERVELD
 , Zijderveld
 Sat 25 Aug Molenfeesten
 OVERDEKT PODIUM ( NAAST MC DONALDS), Bergen op Zoom
 Sat 25 Aug ZOMERFEEST GENDEREN
 , Genderen
 Sun 26 Aug GOFFERTPARK
 , Nijmegen
 Sun 26 Aug FEESTTENT SOEST
 , Soest
 Wed 29 Aug FEESTTENT EELDE
 , Eelde
 Thu 30 Aug CAFE 'T HARTJE
 , Alkmaar
 Fri 31 Aug MEGATENT OLDEBROEK
 , Oldebroek
 Sat 01 Sep DORPSHUIS CAFE DE WERF
 , Hauwert
 Sat 01 Sep ZALENCENTRUM DE GROOT
 , Terwolde
 Sat 01 Sep CD presentatie Robin van Herwijnen
 CARMELIETJE, Waspik
 Sun 02 Sep Diekdaegen
 FEESTTENT WIJHE, Wijhe
 Fri 07 Sep RECREATIEOORD BINNENMAAS
 , Mijnsheerenland
 Sat 08 Sep Sfeerpop
 SFEERPOP, Oud Gastel
 Sat 08 Sep PARTYCENTRUM DE ZIJL
 , Leiden
 Sun 09 Sep Maximaal Hollands
 KASTEELPARK HORST, Horst
 Mon 10 Sep DE SCHATBERG
 , Lichtenvoorde
 Sat 15 Sep RAAMSDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Mon 17 Sep FEESTTENT KERMIS
 , Zuid Scharwoude
 Fri 21 Sep Sterren van Holland
 AHOY, Rotterdam
 Fri 21 Sep ENDLESS SUMMER
 , Gorinchem
 Sun 23 Sep BOLLETJESCAFE DE KLOK
 , Warmenhuizen
 Sat 29 Sep MARLENE
 , Heerhugowaard
 Fri 05 Oct FORT BIJ VECHTEN
 , Bunnik
 Sat 06 Oct OOSTERHOUT IN CONCERT
 , Oosterhout
 Sat 06 Oct FEESTTENT EETCAFE DE TOL
 , Kapel-Avezaath
 Sat 13 Oct KLAZIENAVEEN MEGATENT
 , Klazienaveen
 Sat 13 Oct PARTYCENTRUM DE OOIEVAAR
 , Groot Ammers
 Sun 14 Oct Kermis
 PARTYCENTRUM PLOK, Didam
 Sat 20 Oct Sander Kwarten in Concert
 Zalencentrum De Raayberg, Bergen op Zoom
 Sat 27 Oct MEGATENT NIEUW LEUSEN
 , Nieuwleusen
 Sun 28 Oct BAR DANCING D'ONTMOETING
 , De Goorn
 Sat 10 Nov DE KERK
 , Middelbeers
 Sat 10 Nov EETCAFE JOFEL
 , Rotterdam
 Fri 16 Nov STUDIO A12
 , Bunnik
 Sat 17 Nov POLDERPOORT
 , Vlaardingen
 Sat 17 Nov SPORTHAL DE STOK
 , Roosendaal
 Fri 23 Nov IJSSELHALLEN
 , Zwolle
 Sat 24 Nov DE COUR
 , Terheijden
 Sun 25 Nov FEESTTENT SPRUNDEL
 , Sprundel
 Sat 01 Dec DE LEEREN LAMPE
 , Raalte
 Sat 08 Dec MegaPiratenFestijn
 GELRE DOME, Arnhem
 Sat 08 Dec HOTEL VAN ORANJE
 , Noordwijk Zh
 Sun 09 Dec Winterberg
 Vakantiehotel Der Brabander, Winterberg
 Sun 23 Dec HUIZE MAAS
 , Groningen
 Sat 29 Dec ZALENCENTRUM BOELAARS
 , Raamsdonksveer
 Sat 29 Dec MOLENBAR
 , Wateringen
 Sat 12 Jan RESTAURANT DE BETUWE
 , Tiel
 Sun 13 Jan CAFE EL CORAZON
 , Roosendaal
 Sat 19 Jan DE PLAATS
 , Montfoort
 Sat 26 Jan SPORTHAL F.C. LISSE
 , Lisse
 Fri 22 Feb AHOY
 , Rotterdam
 Sat 02 Mar HET HOF VAN GIESBEEK
 , Giesbeek
 Sat 02 Mar WIELEMAN
 , Westervoort
 Sun 03 Mar CHALET FONTAINE
 , Kaatsheuvel
 Mon 04 Mar MARKTZICHT
 , Prinsenbeek
 Mon 04 Mar NVT
 , NVT
 Sat 23 Mar KOEPELHAL TILBURG
 , Tilburg
 Sat 23 Mar SORGHVLIETHAL/INDOORCENTRUM VEENDAM
 , Veendam
 Sat 06 Apr SPORTLUST GLANERBRUG
 , Enschede
 Sun 07 Apr FEESTTENT ALPHEN AAN DE MAAS
 , Alphen a/d Maas Gld
 Sat 13 Apr VIJFSPRONG
 , Rucphen
 Sun 14 Apr BAR DANCING D'ONTMOETING
 , De Goorn
 Fri 26 Apr CAFE DE BLOKKIES
 , Dordrecht
 Sat 27 Apr FEESTTENT RAAMDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Sat 18 May ZALENCENTRUM TORENZICHT
 , Lienden
 Thu 30 May DE KOPEREN VIS BV
 , Monnickendam
 Sat 15 Jun FEESTTENT TIEL
 , Tiel
 Sat 06 Jul OOSTERHOUT LIVE BV
 , Oosterhout

Nieuws Berichten

John West bij Rocket AgencyJohn West Exclusief te Boeken bij Rocket Agency!14 maart 2017

Vanaf vandaag verzorgt Rocket Agency exclusief de boekingen van John West! John West heeft de afgelopen 10 jaar bewezen een vaste waarde te zijn op de Nederlandse podia. Met hits als 'Jouw blik',

Lees Bericht
John West en Lange FransHet gouden duo "In Concert"14 maart 2017

John West & Lange Frans, natuurlijk kon een concert samen niet uitblijven. Dit gaat gebeuren op 20 mei, onder leiding van de Marcel Fisser Band gaan de twee in Poppodium 013 een fantasische show neer zetten.

Lees Bericht
Nieuwe Website - Eye-C MultimediaNieuwe Website "LIVE"13 maart 2017

Een compleet nieuwe website met alle onderdelen die belangrijk zijn voor een artiest. Met een fris en overzicht uiterlijk kan de website van John West er weer helemaal tegenaan, neem snel een kijkje bij bijvoorbeeld alle ...

Lees Bericht