John West

Spotify

Videos

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!


Facebook

Agenda

 Sun 21 Apr CAFE NOIRE
 , Zaandam
 Fri 26 Apr CAFE FRIENDS
 , Nieuwegein
 Fri 26 Apr CAFE DE BLOKKIES
 , Dordrecht
 Sat 27 Apr BOERKE VERSCHUREN
 , Breda
 Sat 27 Apr FEESTTENT NIEUWPOORT
 , Nieuwpoort
 Sat 27 Apr FEESTTENT RAAMDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Sat 27 Apr FEESTTENT CULEMBORG
 , Culemborg
 Sun 28 Apr HOLLAND CASINO ROTTERDAM
 , Rotterdam
 Sun 28 Apr KONINGSFEEST DENEKAMP
 , Denekamp
 Sun 05 May WAGENINGEN 45 FESTIVAL
 , Wageningen
 Sun 05 May NORTH SEA VENUE
 , Zaandam
 Fri 10 May THE INSIDE
 , Oisterwijk
 Sat 11 May PODIUM STADSBLOKKEN
 , Arnhem
 Sat 11 May Gilze op z'n Hollands
 SPORTHAL ACHTER DE TUINTJES, Gilze
 Sat 18 May ZALENCENTRUM TORENZICHT
 , Lienden
 Fri 24 May FESTIVALWEIDE STEENBERGEN
 , Steenbergen
 Sun 26 May FESTIVAL VAN HET LEVENSLIED
 , Tilburg
 Wed 29 May KRISJE AAN DE HAVEN
 , Breda
 Wed 29 May CAFE D'N BRANDS
 , Goirle
 Thu 30 May OPENLUCHT PODIUM ROOSENDAAL
 , Roosendaal
 Thu 30 May DE KOPEREN VIS BV
 , Monnickendam
 Fri 31 May Kasteelfeesten
 FEESTTENT BIJ KASTEEL WIJCHEN, Wijchen
 Sun 02 Jun S.V. PANCRATIUS
 , Badhoevedorp
 Fri 07 Jun FEESTTENT VV UITGEEST
 , Uitgeest
 Sat 08 Jun ROOI LIVE
 , Sint-Oedenrode
 Sat 08 Jun PINKSTERFEESTEN BECKUM
 , Hengelo
 Sun 09 Jun GRAANPOP
 , Fijnaart
 Sun 09 Jun DORPSHUIS ONDER D'N PLAG
 , Demen
 Mon 10 Jun BUITEN PODIUM GOIRLE
 , Goirle
 Fri 14 Jun Kermis Beesd
 CAFE DE NOTEBOOM, Beesd
 Sat 15 Jun BABBELS LIVE
 , Krommenie
 Sat 15 Jun FEESTTENT TIEL
 , Tiel
 Sun 16 Jun FEESTTENT DORST
 , Dorst
 Fri 21 Jun JOHO LAND
 , Hoogland
 Fri 21 Jun SCHIMMEL
 , Woudenberg
 Tue 25 Jun HEESCH PRESENTEERT
 , Heesch
 Sat 29 Jun REESHOFPARK
 , Tilburg
 Sun 30 Jun PODIUM OIRSCHOT
 , Oirschot
 Sat 06 Jul OOSTERHOUT LIVE BV
 , Oosterhout
 Sat 13 Jul Oranje festival
 CAFE DE ORANJEBOOM, 's-Heer-Hendrikskinderen
 Sat 13 Jul FEESTTENT 11 / DORPENSPEL
 , Meteren
 Mon 15 Jul FEESTTENT BERGHEM
 , Berghem
 Fri 19 Jul SPORTPARK HOFLAND
 , Montfoort
 Fri 19 Jul Tilburgse Kermis
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Sat 20 Jul OVERDEKT PODIUM REUVER
 , Reuver
 Sun 21 Jul Zum Schluss Outdoor 2019
 FESTIVALTERREIN, Someren-Eind
 Mon 22 Jul Kermis Middenbeemster
 CAFE DE OUDE MUNT, Middenbeemster
 Tue 23 Jul Tilburgse kermis
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Fri 26 Jul Hemels Hollands
 FESTIVALTERREIN HEMELS HOLLANDS, Vlaardingen
 Fri 26 Jul OVERDEKT PODIUM TILBURG
 , Tilburg
 Sat 03 Aug CHASSEVELD BREDA
 , breda
 Fri 23 Aug FEESTTENT DE LIER
 , De Lier
 Sat 24 Aug Woerdense Vakantieweek
 WOERDENSE VAKANTIEWEEK, Woerden
 Sun 25 Aug GOFFERTPARK
 , Nijmegen
 Mon 26 Aug CAFE DE CAPUCIJNER
 , Budel
 Tue 27 Aug FEESTTENT 'S GRAVENDEEL
 , 's Gravendeel
 Thu 29 Aug CAFE 'T HARTJE
 , Alkmaar
 Fri 30 Aug FEESTTENT MEERKERK
 , Meerkerk
 Sat 31 Aug OVERDEKT PODIUM EERSEL
 , Eersel
 Sun 01 Sep Hoorn zingt Hollands
 JULIANAPARK, Hoorn
 Fri 06 Sep Oosteinds Spektakel
 FEESTTENT OOSTEIND, Oosteind
 Sat 07 Sep VAN DIJK TRUCKS CULEMBIRG
 , Culemborg
 Sat 07 Sep HET FOUTE ZOMERFEEST 2019
 , IJsselstein
 Sat 07 Sep OPENLUCHT PODIUM NIJVERDAL
 , Nijverdal
 Fri 13 Sep AHOY
 , Rotterdam
 Sat 14 Sep FEESTTENT VELDEN
 , Velden
 Sat 21 Sep PRESTON PALACE, UITGAANSCENTRUM EN HOTEL
 , Almelo
 Fri 27 Sep FEESTTENT IJSBAAN HEERHUGOWAARD
 , Heerhugowaard
 Fri 27 Sep CLUB CUE
 , Breda
 Sat 05 Oct Oktoberfest Harderwijk
 FEESTTENT HARDERWIJK, Harderwijk
 Sat 05 Oct The Saint Dinnershow
 KENTERING, Rosmalen
 Sat 05 Oct SC SOCCER BOYS
 , Bleiswijk
 Sun 06 Oct Fancy Fair Feestweekend
 FEESTTENT RIJSBERGEN, Rijsbergen
 Mon 07 Oct Kermis Assendelft
 DE KOPPIEBAR ( DORPSTAVEERNE), Assendelft
 Sat 19 Oct MEGA Hollands XXL
 DE COUR, Terheijden
 Sat 26 Oct Hank zingt Hollands
 'T UIVERNEST, Hank
 Sat 02 Nov Hollands Muziekfestijn
 SPORTHUIS, Reusel
 Sat 02 Nov CAFE OTTO HAHN
 , Rotterdam
 Sat 02 Nov 't Tunneke zingt Hollands
 CAFE ZAAL T TUNNEKE, Heesch
 Sat 09 Nov De Glimlach Van Breda XXL
 BREEPARK, Breda
 Fri 15 Nov BRABANTHALLEN
 , Den Bosch
 Sat 16 Nov Gelderpop " Meezingcafe XL"
 VELUWEHAL, Barneveld
 Fri 22 Nov IJSSELHALLEN
 , Zwolle
 Sat 23 Nov Hollandse Glorie 2019
 SPORTHAL DONGEWIJK, Tilburg
 Sat 23 Nov SPORTHAL DE STOK
 , Roosendaal
 Sat 07 Dec HOTEL INNTEL
 , Rotterdam
 Fri 20 Dec Foute Kerstparty XXL
 SILVERDOME, Zoetermeer
 Fri 20 Dec Kerstgala Zaandam
 NORTH SEA VENUE, Zaandam
 Sat 21 Dec CAFE BIJ DE BUREN
 , Wieringerwerf
 Sun 29 Dec CAFE 'T HARTJE
 , Alkmaar
 Sat 08 Feb VAN ZANTEN HAL
 , Nieuw Vennep
 Sat 29 Feb HANGAAR2
 , Katwijk

Nieuws Berichten

John West LiveJohn West kondigt "Theater Tour 2019" aan.21 september 2018

Laat je niet misleiden! We hebben het hier over het onvervalste Haagse fenomeen van het Nederlandstalige lied. Sinds West op zijn 18e verjaardag de microfoon oppakte, veranderde hij eigenzinnig, met s

Lees Bericht
John West bij Rocket AgencyJohn West Exclusief te Boeken bij Rocket Agency!14 maart 2017

Vanaf vandaag verzorgt Rocket Agency exclusief de boekingen van John West! John West heeft de afgelopen 10 jaar bewezen een vaste waarde te zijn op de Nederlandse podia. Met hits als 'Jouw blik',

Lees Bericht
John West en Lange FransHet gouden duo "In Concert"14 maart 2017

John West & Lange Frans, natuurlijk kon een concert samen niet uitblijven. Dit gaat gebeuren op 20 mei, onder leiding van de Marcel Fisser Band gaan de twee in Poppodium 013 een fantasische show neer zetten.

Lees Bericht