John West

Spotify

Videos

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!


Facebook

Agenda

 Fri 23 Nov IJSSELHALLEN
 , Zwolle
 Sat 24 Nov DE COUR
 , Terheijden
 Sat 24 Nov CAFE DE KATER
 , Oudewater
 Sun 25 Nov FEESTTENT SPRUNDEL
 , Sprundel
 Fri 30 Nov BEURSGEBOUW
 , Eindhoven
 Fri 30 Nov KENTERING
 , Rosmalen
 Sat 01 Dec DE LEEREN LAMPE
 , Raalte
 Sat 01 Dec LUCKY THE FEEL GOOD PROVIDER
 , Rijssen
 Fri 07 Dec ZIGGO DOME
 , Amsterdam Zuidoost
 Fri 07 Dec DE FLINT
 , Amersfoort
 Sat 08 Dec MegaPiratenFestijn
 GELRE DOME, Arnhem
 Sat 08 Dec Alpha zingt Hollands
 ALPHA, Schagen
 Sun 09 Dec Winterberg
 Vakantiehotel Der Brabander, Winterberg
 Sat 15 Dec SALSA BEACH CLUB
 , Rockanje
 Sun 16 Dec ZALENCENTRUM DE HOENDERIK
 , Herveld
 Sun 23 Dec HUIZE MAAS
 , Groningen
 Sat 29 Dec ZALENCENTRUM BOELAARS
 , Raamsdonksveer
 Sat 29 Dec MOLENBAR
 , Wateringen
 Sat 12 Jan RESTAURANT DE BETUWE
 , Tiel
 Sun 13 Jan RESTAURANT DE BETUWE
 , Tiel
 Sun 13 Jan CAFE EL CORAZON
 , Roosendaal
 Sat 19 Jan DE PLAATS
 , Montfoort
 Sat 26 Jan SPORTHAL F.C. LISSE
 , Lisse
 Fri 01 Feb Hollands Muziekfestijn
 CAMMELEUR, Dongen
 Wed 06 Feb John West Live! Try Out
 THEATER MARKANT, Uden
 Fri 08 Feb John West live! Premiere
 RIJSWIJKSE SCHOUWBURG, Rijswijk
 Sat 09 Feb DANCING MARLENE
 , Heerhugowaard
 Sat 09 Feb HARMONIE
 , Oosterblokker
 Sun 10 Feb MAJORCA BAR
 , Den Dungen
 Wed 13 Feb John West Live!
 THEATER DE LAMPEGIET, Veenendaal
 Fri 22 Feb Sterren van Holland
 AHOY, Rotterdam
 Sat 23 Feb HERBERG 'T WAPEN VAN CROMVOIRT
 , Cromvoirt
 Fri 01 Mar John West Live!
 KENNEMER THEATER, Beverwijk
 Sat 02 Mar HET HOF VAN GIESBEEK
 , Giesbeek
 Sat 02 Mar WIELEMAN
 , Westervoort
 Sun 03 Mar CHALET FONTAINE
 , Kaatsheuvel
 Mon 04 Mar MARKTZICHT
 , Prinsenbeek
 Mon 04 Mar FEESTTENT EINDHOVEN
 , Eindhoven
 Mon 04 Mar FEESTTENT SIMONSPLEIN
 , Doetinchem
 Mon 04 Mar CAFE 'T ZONNEKE
 , Oosterhout
 Tue 05 Mar FELLOW & FRIENDS
 , Veghel
 Fri 15 Mar John West Live!
 THEATER SPEELHUIS, Helmond
 Sat 16 Mar John West Live!
 CHASSE THEATER, Breda
 Sat 30 Mar John West Live!
 P3, Purmerend
 Tue 02 Apr John West Live!
 LIEVEKAMP, Oss
 Fri 05 Apr John West Live!
 013 POPPODIUM, Tilburg
 Sat 06 Apr SPORTLUST GLANERBRUG
 , Enschede
 Sun 07 Apr FEESTTENT ALPHEN AAN DE MAAS
 , Alphen a/d Maas Gld
 Sat 13 Apr VIJFSPRONG
 , Rucphen
 Sun 14 Apr REBIRTH FESTIVAL
 , Haaren
 Sun 14 Apr BAR DANCING D'ONTMOETING
 , De Goorn
 Mon 15 Apr John West Live!
 CIRCUSTHEATER, Scheveningen
 Sun 21 Apr CAFE NOIRE
 , Zaandam
 Fri 26 Apr CAFE FRIENDS
 , Nieuwegein
 Fri 26 Apr CAFE DE BLOKKIES
 , Dordrecht
 Sat 27 Apr FEESTTENT NIEUWPOORT
 , Nieuwpoort
 Sat 27 Apr FEESTTENT RAAMDONKSVEER
 , Raamsdonksveer
 Sun 28 Apr KONINGSFEEST DENEKAMP
 , Denekamp
 Sun 05 May NORTH SEA VENUE
 , Zaandam
 Sat 11 May Gilze op z'n Hollands
 SPORTHAL ACHTER DE TUINTJES, Gilze
 Sat 18 May ZALENCENTRUM TORENZICHT
 , Lienden
 Wed 29 May CAFE D'N BRANDS
 , Goirle
 Thu 30 May OPENLUCHT PODIUM ROOSENDAAL
 , Roosendaal
 Thu 30 May DE KOPEREN VIS BV
 , Monnickendam
 Fri 31 May Kasteelfeesten
 FEESTTENT BIJ KASTEEL WIJCHEN, Wijchen
 Fri 07 Jun FEESTTENT VV UITGEEST
 , Uitgeest
 Sun 09 Jun GRAANPOP
 , Fijnaart
 Sun 09 Jun DORPSHUIS ONDER D'N PLAG
 , Demen
 Fri 14 Jun Kermis Beesd
 CAFE DE NOTEBOOM, Beesd
 Sat 15 Jun FEESTTENT TIEL
 , Tiel
 Fri 21 Jun JOHO LAND
 , Hoogland
 Tue 25 Jun HEESCH PRESENTEERT
 , Heesch
 Sat 06 Jul OOSTERHOUT LIVE BV
 , Oosterhout
 Sat 03 Aug CHASSEVELD BREDA
 , breda
 Fri 23 Aug FEESTTENT DE LIER
 , De Lier
 Fri 13 Sep AHOY
 , Rotterdam
 Fri 27 Sep FEESTTENT IJSBAAN HEERHUGOWAARD
 , Heerhugowaard
 Sat 05 Oct Oktoberfest Harderwijk
 FEESTTENT HARDERWIJK, Harderwijk
 Sat 05 Oct KENTERING
 , Rosmalen
 Sat 26 Oct Hank zingt Hollands
 'T UIVERNEST, Hank
 Sat 02 Nov CAFE OTTO HAHN
 , Rotterdam
 Sat 02 Nov 't Tunneke zingt Hollands
 CAFE ZAAL T TUNNEKE, Heesch

Nieuws Berichten

John West kondigt "Theater Tour 2019" aan.21 september 2018

Laat je niet misleiden! We hebben het hier over het onvervalste Haagse fenomeen van het Nederlandstalige lied. Sinds West op zijn 18e verjaardag de microfoon oppakte, veranderde hij eigenzinnig, met s

Lees Bericht
John West bij Rocket AgencyJohn West Exclusief te Boeken bij Rocket Agency!14 maart 2017

Vanaf vandaag verzorgt Rocket Agency exclusief de boekingen van John West! John West heeft de afgelopen 10 jaar bewezen een vaste waarde te zijn op de Nederlandse podia. Met hits als 'Jouw blik',

Lees Bericht
John West en Lange FransHet gouden duo "In Concert"14 maart 2017

John West & Lange Frans, natuurlijk kon een concert samen niet uitblijven. Dit gaat gebeuren op 20 mei, onder leiding van de Marcel Fisser Band gaan de twee in Poppodium 013 een fantasische show neer zetten.

Lees Bericht