John West

Spotify

Videos

Nieuwsbrief

Meld je nu aan voor de nieuwsbrief!


Facebook

Agenda

 Thu 07 May Encore-dining with the stars
 ENCORE BY SIMONIS, Scheveningen
 Thu 04 Jun VV KATWIJK
 , Katwijk
 Fri 05 Jun EVENEMENTENTERREIN DORPSFEEST WEHL
 , Wehl
 Fri 05 Jun .
 , Overloon
 Sat 06 Jun T.C. DUBBELDAM
 , Dordrecht
 Sat 06 Jun Babbels Live
 BABBELS LIVE, Assendelft
 Sun 07 Jun Intents festival
 INTENTS FESTIVAL, Oisterwijk
 Fri 12 Jun Proost
 ZALENCENTRUM DE MERX, Berghem
 Sat 13 Jun GROOTSTE KANTINEFEEST NEDERLAND
 , Hengevelde
 Fri 19 Jun Klundert op een Kluitje
 OPENLUCHT PODIUM KLUNDERT, Klundert
 Fri 19 Jun PODIUM NIEUW AMSTERDAM
 , Nieuw Amsterdam
 Sat 20 Jun FEESTTENT BERGEN OP ZOOM NL
 , Bergen op Zoom
 Fri 26 Jun FEESTTENT HERWIJNEN
 , Herwijnen
 Sat 27 Jun Votown Festival
 FC VOLENDAM, Volendam
 Sat 27 Jun Hollands Glorie Festival
 REESHOFPARK, Tilburg
 Sun 28 Jun Havendagen Terneuzen
 FEESTTENT HAVENDAGEN TERNEUZEN, Terneuzen
 Sat 04 Jul FEESTTENT 'T HARDE
 , t Harde
 Sat 04 Jul Oosterhout Live
 OOSTERHOUT LIVE BV, Oosterhout
 Sat 04 Jul FEESTTENT WOUW
 , Wouw
 Fri 17 Jul Amstel Bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Fri 24 Jul https://zomerfestijnleveroy.nl/
 EVENEMENTENTERREIN ZOMERFESTIJN LEVEROY, Leveroy
 Sat 25 Jul Naam event: Fancy Fair Feesten, Deurningen
 FEESTTENT FFF, Deurningen
 Sun 26 Jul Amstel bierhal
 AMSTEL BIERHAL, Tilburg
 Sat 01 Aug Breda in Concert Outdoor
 BREDA IN CONCERT, Breda
 Fri 21 Aug FEESTTERREIN ZOMERFEEST LEERDAM
 , Leerdam
 Fri 28 Aug FEESTTENT AMERSFOORT
 , Amersfoort
 Fri 28 Aug FEESTTENT DE POLLEN
 , Vriezenveen
 Sat 29 Aug Total loss
 AQUABEST, Best
 Sat 29 Aug FEESTTENT LINGEFEEST ERICHEM
 , Erichem
 Sun 30 Aug Hoorn Zingt Hollands
 OVERDEKT PODIUM HOORN, Hoorn
 Sun 30 Aug Puur Hollands
 GOFFERTPARK, Nijmegen
 Fri 04 Sep Sterren van Holland
 AHOY, Rotterdam
 Sat 05 Sep NACHT VAN HET LEVENSLIED
 , Waalwijk
 Sat 12 Sep SPORTCOMPLEX TANTHOF
 , Delft
 Sat 12 Sep Feestweekend KPJ Bavel
 KPJ BAVEL, Bavel
 Fri 18 Sep Hollandse Toppers
 KOEPELHAL TILBURG, Tilburg
 Fri 25 Sep STADSCAFE DE CLOWN
 , Zaandam
 Sat 26 Sep Hollandse avond in Zigt
 IN ZIGHT, Maasland
 Sat 03 Oct FEESTTENT WERKENDAM
 , Werkendam
 Sat 03 Oct FEESTTENT EETCAFE DE TOL
 , Kapel-Avezaath
 Fri 16 Oct Puur Hollands
 BRABANTHALLEN, Den Bosch
 Fri 30 Oct Irvine and Friends
 FRIENDS, Gouda
 Sat 31 Oct Club Champino
 CHAMPINO, Drachten
 Sun 01 Nov Paardenmarkt Hedel
 FEESTTENT BIJ HERBERG DE ZWAAN, Hedel
 Sat 14 Nov Oranje avonden
 RI-JO, DANCE PARTY AND BUSINESS CENTER, Hellevoetsluis
 Fri 20 Nov IJSSELHALLEN
 , Zwolle
 Sat 21 Nov SPORTHAL DONGEWIJK
 , Tilburg
 Sat 21 Nov RoosendaalNL
 SPORTHAL DE STOK, Roosendaal
 Fri 27 Nov KRISJE AAN DE HAVEN
 , Breda
 Sat 28 Nov Craenendonck Verbroederingsbal
 CRANENDONKS VERBROEDERINGSBAL, Budel
 Sat 28 Nov TAPPERIJ TIJDLOOS
 , Papendrecht
 Sat 28 Nov VUURLINIE
 , Beverwijk
 Fri 11 Dec VAN DER VALK VOLENDAM
 , Katwoude
 Sat 12 Dec Nuland feestelijk in het licht
 DE MEENT, Nuland
 Sat 13 Mar Breda in concert Indoor
 RACKET CENTRUM, Breda
 Sat 10 Apr Pleinpop
 FESTIVALTENT ALPHEN, Alphen a/d Maas Gld
 Sat 17 Apr Het Lentefeest
 FESTIVALTENT HET LENTEFEEST, Kerk-Avezaath
 Mon 26 Apr Kingsnight Fissa
 PODIUM MARKT BOXTEL, Boxtel
 Sat 08 May Gilze op z' n Hollands
 SPORTHAL ACHTER DE TUINTJES, Gilze
 Wed 12 May CAFE ZAAL T TUNNEKE
 , Heesch
 Fri 21 May FEESTTENT VV UITGEEST
 , Uitgeest
 Sun 23 May Moers Pinksterweekend
 SPORTPARK DE MOER, De Moer
 Sat 29 May FEESTTENT KLAZIENAVEEN
 , Klazienaveen
 Sat 06 Nov CAFE ONS THUIS
 , Terheijden

Nieuws Berichten

John West & Lange Frans - Alles Wat Ik WilNieuwe Single: Alles Wat Ik Wil02 juli 2019

Luister nu naar mijn nieuwe single "Alles Wat Ik Wil", samen met Lange Frans opgenomen. Klik hier om hem via de website te bekijken en natuurlijk kun je hem ook op YouTube vinden.

Lees Bericht
John West LiveJohn West kondigt "Theater Tour 2019" aan.21 september 2018

Laat je niet misleiden! We hebben het hier over het onvervalste Haagse fenomeen van het Nederlandstalige lied. Sinds West op zijn 18e verjaardag de microfoon oppakte, veranderde hij eigenzinnig, met s

Lees Bericht
John West bij Rocket AgencyJohn West Exclusief te Boeken bij Rocket Agency!14 maart 2017

Vanaf vandaag verzorgt Rocket Agency exclusief de boekingen van John West! John West heeft de afgelopen 10 jaar bewezen een vaste waarde te zijn op de Nederlandse podia. Met hits als 'Jouw blik',

Lees Bericht